Co je nového v Kerio Connect 9.1?
Kerio Connect 9.1 přináší možnost různé konfigurace pro ...

Více v archivu


Kerio Shop

E-shop věnovaný jen produktům společnosti KERIO. Naši technici pravidelně absolvují technická školení a certifikace u výrobce. Poradíme, doporučíme či navrhneme optimální řešení.

http://www.kerioshop.cz/

Antivirové Centrum

Prodej antivirových programů a bezpečnostních řešení na míru. Nabízíme ESET NOD32 Antivirus, Eset Smart Security, Kaspersky, AVG Internet Security, Avast, TrustPort, Norton a Symantec. Dále McAfee, F-Secure, Avira Antivir, Dr. Web, Norman, TrendMicro, Acronis, Microsoft, Sophos, Kerio a GFi.

http://www.antivirovecentrum.cz/

Amenit Software Solutions

Spločenost Amenit se zabývá prodejem SW (včetně licencování Microsoft), dodávkou bezpečnostních a antivirových řešení. Vývojem software na zakázku, programováním webových aplikací, profesionální správou sítí (včetně dodávky výpočetní techniky). Službami - IT školení, rozesílání emailů, správa a tvorba www stránek.

http://www.amenit.cz/Pages/produkty/it-bezpecnost/default.aspx

Rozešli

Rozešli.cz - hromadné rozesílaní emailů pro firmy rozesílající desetitisíce emailů v rozesílce nebo také například klubové organizace, které příležitostně rozesílají jen 100 až 1000 emailů. 

http://www.rozesli.cz

Kerio

Cílem společnosti Kerio Technologies je umožnit malým a středně velkým společnostem komunikovat, spolupracovat a být neustále ve spojení. Kerio Technologies se soustředí na vývoj flexibilních, dostupných a snadno použitelných technologií.

http://www.kerio.cz/company

Amenit Školicí Centrum

IT školení v Novém Jičíně - kurzy pro uživatele a IT správce. Příznivé ceny, kurzy na míru. Po vzájemné dohodě je možné uskutečnit školení také přímo u zákazníka (ČR a SR).

http://www.skolicicentrum.cz