Flexibilita a plná kontrola

Kerio Connect Server nabízí podnikový e-mail, kalendáře, kontakty, úkoly, chat a mnoho dalších funkcí.

Řešení Kerio Connect server nabízí všechny funkce služby Kerio Cloud a přidává flexibilitu a kontrolu nad interním ukládáním dat. Dokonale se hodí pro jakékoliv IT prostředí a je k dispozici pro systémy Windows, Mac, Linux a jako virtualizované řešení.

Kerio Connect je cenově přijatelná alternativa k Microsoft Exchange určená pro malé a střední firmy. Díky své efektivitě a jednoduchému ovládání získal Kerio Connect mnoho ocenění. Nasazení a správa produktu jsou skutečně snadné a díky nižším licenčním a servisním poplatkům a nákladům na hardware představuje Kerio Connect skvělou alternativu ke konkurenčním nabídkám.

BYOD: Přineste si vlastní zařízení

Zaměstnanci si v dnešní době na pracoviště často nosí svá vlastní mobilní zařízení. Kerio Connect jim používání tohoto vybavení ve firemním prostředí značně usnadní.

Podporuje téměř všechna mobilní zařízení na trhu od zařízení iPhone a telefonů se systémem Android až po tablety. Kerio Connect je navíc tak jednoduchý na ovládání, že si koncoví uživatelé budou moci svá zařízení nakonfigurovat sami tím, že využijí protokol Exchange ActiveSync nebo otevřené standardy IMAP, CalDAV a CardDAV.

KERIO BYOD

Flexibilní multiplatformní podpora klientů


Flexibilní multiplatformní podpora klientů

Přechod na Kerio Connect je pro uživatele zcela transparentní. Navíc mohou i nadále používat své oblíbené e-mailové klienty.

Kerio Connect podporuje širokou škálu e-mailových klientů používaných ve vaší firmě, například aplikaci Outlook (Windows a Mac), nativní aplikace systému iOS i mobilních zařízení se systémem Android – a nabízí též vlastního komplexního poštovního klienta Kerio Connect client.

Zabezpečený a chráněný e-mail

Produkt Kerio Connect je vybaven vysoce efektivním zabezpečením. Před útoky hackerů a škodlivým softwarem vás ochrání šifrování SSL, bezpečnostní standard S/MIME, antispamové a antivirové nástroje a mnoho dalších funkcí.

Automatické zálohování ochrání před různými katastrofami a umožní rychlé a snadné obnovení dat. Archivace pomáhá zajistit integritu firemních dokumentů i soulad se zákonnými požadavky.

Zabezpečený a chráněný email

Bezkonkurenční jednoduchost


Bezkonkurenční jednoduchost

Kerio Connect vám zajistí stejnou funkčnost jako Microsoft Exchange jen bez zbytečných složitostí a vysokých nákladů.

Správa produktů Kerio je snadná. Prostřednictvím přehledného a jednoduchého webového rozhraní můžete Kerio Connect konfigurovat dokonce i z tabletu. Splníme vaše požadavky a poskytneme vám ten nejlepší a nejflexibilnější server pro zasílání zpráv a spolupráci na trhu.

Flexibilní nasazení

Kerio Connect poskytuje tři různé možnosti nasazení a umožňuje tak firmám zvolit řešení nejlépe vyhovující stávajícím IT procesům a infrastruktuře.

Ať již zvolíte jakoukoli možnost, Kerio Connect Vám nabídne uživatelskou přívětivost, absolutní bezpečnost a snadnou správu.

Kerio Connect Single-Server

Kerio Connect Multi-Server

Flexibilní nasazení